planšete

23.01.2015

Vidusskola internetā

talmac_1
Šodien, lai saņemtu vidusskolas atestātu, Tev vairs nav trīs gadi jāpavada sēžot skolas solā. Vidusskola internetā – iegūsti zināšanas un izglītību, mācoties attālināti, tālmācībā – tikai tā Tu pats varēsi plānot savu mācību laiku un to intensitāti!

Ņemot vērā mūsdienu jauniešu dzīves ritmu, intereses, agro iesaistīšanos darba tirgū, kā arī vēlmi veidot savu ģimeni, arvien populārākas kļūst mācības internetā. Vidusskola internetā ir piemērota cilvēkiem ar noslogotu dienas ritmu – gan tiem, kuri strādā pilnas slodzes darba laiku, gan tiem, kuri audzina bērnus, kā arī tiem, kuru ikdiena ir aizpildīta ar kādu citu nodarbošanos, kas nav savienojama ar tradicionālajām mācībām klātienē.
Privātā Tālmācības vidusskola “Mana vidusskola” ikvienam savam skolēnam piedāvā mācības internetā ar individuālu pieeju – skolas personāla palīdzību un padomus, kas ļauj sasniegt vislabākos mācību rezultātus un pamatus tālākajam izglītības procesam.
Lai uzsāktu mācības Privātajā Tālmācības vidusskolā “Mana vidusskola”, viss, kas nepieciešams ir vien pieeja internetam savā datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī. Privātā Tālmācības vidusskola “Mana vidusskola” katram skolniekam nodrošina pieeju skolas e-videi, kur apkopota visa ar mācībām saistītā informācija. E-vidē ir pieejami e-materiāli, video lekcijas un audio grāmatas, kas būtiski atvieglos mācību vielas apguvi. Vairs nekādas klades un burtnīcas, kurās cītigi pierakstīt skolotājas teikto – visa mācību viela Tev būs pieejama!
Lai gan mācības internetā norisinās attālināti, skolēniem pieejamas arī klātienes konsultācijas, kas var tikt organizētas arī individuāli. Klātienes konsultācijas sniedz iespēju pasniedzējiem uzdot jautājumus par neizprasto mācību vielu, kā arī kopīgi nostiprināt esošās zināšanas. Klātienes grupu konsultācijas tiek organizētas vienu reizi mēnesī, kā arī skolniekiem pieejams ir individuālais konsultāciju grafiks, kur sev ērtākā laikā, iespējams pieteikt sarunu ar sev interesējošo pasniedzēju.
Taču tiem, kuri atrodas ārzemēs vai citu iemeslu dēļ nespēj apmeklēt klātienes konsultācijas, tiek piedāvātas neklātienes konsultācijas – iespēja sekot lidzi klātienes grupu konsultācijām, kuru laikā var uzdot jautājumus, saņemot uz tiem atbildes. Neklātienes konsultācijas pieejamas arī individuāli.
Jau uzsākot mācības, Tev būs pieejama informācija par obligātajiem pārbaudes darbiem mācību priekšmetos – semestrī to skaits būs līdz desmit, divpadsmit pārbaudes darbiem. Pārbaudes darbiem ir nepieciešams sagatavoties rūpīgi un jau laicīgi, jo tajā iegūtais vērtējums veidos Tavu semestra atzīmi.
Viens mācību semestris Privātā Tālmācības vidusskolā “Mana vidusskola” izmaksā 150 eiro jeb 300 eiro gadā, taču ir iespējams veikt samaksu ik mēnesi – 30 eiro apmērā. Kā arī – pastāv iespēja vienoties par individuālu atmaksu grafiku, kas piemērots tieši Tavai finansiālajai situācijai.
Lielākoties Privātās Tālmācības vidusskolas “Mana vidusskola” skolnieki, kā vienu no iemesliem, kāpēc izvēlējušies tieši šo mācību veidu, min laika ekonomiju. Ikdienā vairs nav jāpatērē ne laiks, ne finansiālie līdzekļi, lai apmeklētu savu izglītības iestādi. Tieši šīs priekšrocības dēl, vidusskola internetā kļūst par izvēli tiem cilvēkiem, kuri atrodas ārzemēs.
Esi viens no tiem, kurš izvēlējies mācības internetā, jo vidusskola internetā ir iespēja iegūt izglītību, taupot laiku un līdzekļus! Reģistrējies mācībām jau tagad!

Akreditācija

Vispārējā vidusskolas akreditācija

Programmas nosaukums:

"Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programma"

Izglītības programmas kods:

31011013 (tālmācība)

Licence

27.02.2014 Nr. V-7046

Iepazīsties ar programmām un cenām

Seko mums

Atsauksmes

Līga

Mācos manavidusskola.lv jau otro semestri. Ļoti apmierina mācību kvalitāte un labi var apvienot ar darbu

Anita

Tālmācības vidusskola man ir labākais veids kā pabeigtu skolu, jo atrodos ārzemēs, esmu ļoti apmierināta.

Lauris

Patīk mācīties tālmācībā, jo visu varu izdarīt internetā un nav jātērē lieki laiks, lai ietu uz skolu.

Santa

Pavasarī piedzima bērniņš un bieži nācās kavēt skolu. Tagad varu pabeigt mācības internetā.

Arvis

Ļoti labi, ka man tagad ir iespēja savienot mācības ar darbu

Jānis

Jau semestri mācos manavidusskola.lv - super ērti, iesaku visiem