planšete


12.05.2015

Vakarskolas alternatīva – tālmācības vidusskola

vakarskola

Mūsdienās iegūt vidusskolas izglītību iespējams ērtāk nekā jebkad, tālmācības vidusskola “Mana vidusskola” – ir pieejama pilnīgi ikvienam, jebkurā Latvijas vietā un visās pasaules malās! Tālmācības vidusskola ir laba alternatīva vakara maiņu vidusskolai, jo nav nepieciešamības noteiktā laikā un vietā atrasties skolas solā.

Ir daudz un dažādu iemeslu, kādēļ nav iespējams vai netiek turpinātas mācības dienas vidusskolā: ģimenes apstākļi, grūtības ar sekmēm vai iekļaušanos kolektīvā, ilgstoša slimība, aizceļošana, galu galā arī visai saprotamais agrās jaunības maksimālisms, kad liekas – visa pasaule ir vaļā un sēdēt skolas solā šķiet visai apgrūtinoši un lieki.

Tomēr pienāk brīdis, kad rodas izpratne – izglītība ir nepieciešama!

Kādreiz dienas vidusskolai vienīgā iespējamā alternatīva vidējās izglītības ieguvei bija vakarskola jeb vakara maiņu vidusskola, kas ļāva gan apvienot mācības ar darbu vai ģimenes apstākļiem, kā arī nejusties neomulīgi gadu skaita dēļ tiem, kas vēlējās iegūt vai pabeigt vidējo izglītību pat visai cienījamos gados.

Taču ir visai daudz cilvēku, kuriem nav iespēju mācīties arī vakara maiņu vidusskolā viena iemesla dēļ – arī vakara maiņu vidusskolas režīms pieprasa būt noteiktā laikā un noteiktā vietā, kas ne vienmēr ir realizējams, īpaši tiem, kas dzīvo attālākos Latvijas nostūros vai ārzemēs. Savukārt ģimenes cilvēkiem praktiski vairs nemaz neatliek laika pabūt kopā ar saviem mīļajiem – pa dienu jābūt darbā, vakarā – skolā.

Tomēr ir vēl kāda iespēja pavisam ērti no jebkuras vietas iegūt vidējo izglītību – mācoties privātajā tālmācības vidusskolā “Mana vidusskola”.

Tālmācība īpaši piemērota ģimenes cilvēkiem, jaunajām un topošajām māmiņām, darbā aizņemties ļaudīm, tiem, kas dzīvo attālu no mācību iestādēm vai ārzemēs, kā arī tiem, kas nopietni nodarbojas, piemēram, ar sportu, un spiesti bieži kavēt mācības sacensību dēļ.

Tālmācības vidusskola ir veids, kas radina pie patstāvības, pašdisciplīnas un paškontroles, māca plānot laiku, sekot līdzi savai pašizaugsmei, tātad būtībā arī ļoti labi sagatavo studijām augstskolā – jo, nereti, iestājoties augstskolā pēc dienas vai vakara maiņu vidusskolas, jaunietis nespēj pierast, ka nu viņš pats un tikai pats ir atbildīgs par savu izglītošanos.

Liela nozīme ir tam, ka mācības tālmācības vidusskolā “Mana vidusskola” notiek individuāli. Tas nozīmē, ka ikvienam tiek piemērots tieši viņam vajadzīgais mācību plāns, temps, slodze. Kādam būs nepieciešama ilgāka un lēnāka mācību vielas apguve, savukārt cits varēs vidusskolas programmu apgūt ātrāk, neveltot tai visus trīs gadus.

Tālmācība ir Latvijas Republikā ar likumu definēts un atzīts, tātad pilnīgi oficiāls neklātienes izglītības veids. Tas nozīmē, ka tālmācības vidusskolā iegūtais diploms absolūti neatšķiras no jebkurā vidusskolā, ģimnāzijā, vakarskolā u.c. mācību iestādē iegūtā apliecinājuma par vidējās izglītības apguvi. Tas dod arī tieši tādas pašas iespējas mācīties tālāk jebkurā augstskolā.

Tālmācības vidusskola ļauj apgūt vidējo izglītību attālināti, nepieciešams vien dators, planšetdators vai pat tikai viedtālrunis un piekļuve internetam. Visi mācību materiāli ir pieejami e-vidē. Ja nepieciešams un ir iespēja, var ierasties uz klātienes konsultācijām. Taču, ja tāda nepieciešamība vai iespējas nav, vienīgā reize, kad obligāti klātienē jāierodas skolā, ir vidusskolas noslēguma eksāmeni. Tālmācības vidusskolā iespējams iestāties jebkurā vecumā un jebkurā brīdī. Arī dokumentus iespējams iesniegt attālināti, personiski neierodoties.

 

Akreditācija

Vispārējā vidusskolas akreditācija

Programmas nosaukums:

"Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programma"

Izglītības programmas kods:

31011013 (tālmācība)

Licence

27.02.2014 Nr. V-7046

Iepazīsties ar programmām un cenām

Seko mums

Atsauksmes

avatar

Līga

Mācos manavidusskola.lv jau otro semestri. Ļoti apmierina mācību kvalitāte un labi var apvienot ar darbu

avatar

Anita

Tālmācības vidusskola man ir labākais veids kā pabeigtu skolu, jo atrodos ārzemēs, esmu ļoti apmierināta.

avatar

Lauris

Patīk mācīties tālmācībā, jo visu varu izdarīt internetā un nav jātērē lieki laiks, lai ietu uz skolu.

avatar

Santa

Pavasarī piedzima bērniņš un bieži nācās kavēt skolu. Tagad varu pabeigt mācības internetā.

avatar

Arvis

Ļoti labi, ka man tagad ir iespēja savienot mācības ar darbu

avatar

Jānis

Jau semestri mācos manavidusskola.lv - super ērti, iesaku visiem

Vai iepazīsties ar programmām un cenām
Яндекс.Метрика