planšete

04.01.2015

Karjeras izvēles testi

Tests
Cik dažādi cilvēki, tik dažādi ceļi, pa kuriem nonākam līdz profesijas izvēlei. Tas notiek dažādos laikos un veidos – viens nākotnes profesiju izvēlas agrā bērnībā, otram izvēle vairāk bijusi nejaušība, vēl kāds rūpīgi izvērtē dažādus variantus, lai pieņemtu pārdomātu lēmumu.

Nacionālā izglītības iespēju datubāze (NIID.LV) piedāvā 6 dažādus sevis izpētes testus, lai ikvienam palīdzētu izvēlēties izglītības un karjeras virzienu, kā arī pieņemt prātīgākus lēmumus šajā jautājumā.

Vai esi kādreiz domājis par to, kā Tavu profesijas izvēli varētu ietekmēt darba vide? Ko par Tevi liecina tas, kā tu pavadi savu brīvo laiku? Vai zini, kurā jomā Tavas intereses ir visizteiktākās? Kādas ir Tavas vērtības un par ko tās liecina? Kādu karjeras ceļu rāda mācību priekšmeti, kas Tev skolā padodas?

KLIKŠĶINI ŠEIT, izpildi testus un rodi atbildes uz šiem unb daudziem citiem jautājumiem.

Pasākumu ciklā par atbildīgu dzīvesveidu aicināti piedalīties arī skolēni
Vides izglītības fonds šogad īsteno kampaņu par atbildīgu dzīvesveidu, kuras laikā dažādos reģionos norisinās virkne izglītojošu pasākumu, kuros piedalīties acināti arī skolnieki.

Ar lekciju un darbnīcu palīdzību skolotājiem, skolēniem un vecākiem būs iespēja saprast, kā ikdienas dzīvesveids un vienkāršas rīcības var panākt nozīmīgas izmaiņas sabiedrībā un vides kvalitātē.

Ekoskolu Atbildīgā dzīvesveida kampaņa būs saikne starp mūsu dzīvesveidu, ikdienas izvēlēm un to nozīmi vides aizsardzībā un dabas resursu efektīvā izmantošanā. Kā jau iepriekš uzsvēris Ekoskolu koordinators Latvijā, Daniels Trukšāns, “kampaņa būs lieliska iespēja atrast veidus, kā ar vides izglītības palīdzību veicināt zinātkāri un vēlmi rīkoties”.

Tuvākie Ekoskolu Atbildīgā dzīvesveida kampaņas pasākumi:
9. maijs – Kalnciema vidusskola
12. maijs – Rēzeknes Valsts Poļu ģimnāzija
26. maijs – Ropažu vidusskola
29. maijs – Vidzemes augstskola

Vairāk par šo LASI ŠEIT.

Akreditācija

Vispārējā vidusskolas akreditācija

Programmas nosaukums:

"Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programma"

Izglītības programmas kods:

31011013 (tālmācība)

Licence

27.02.2014 Nr. V-7046

Iepazīsties ar programmām un cenām

Seko mums

Atsauksmes

Līga

Mācos manavidusskola.lv jau otro semestri. Ļoti apmierina mācību kvalitāte un labi var apvienot ar darbu

Anita

Tālmācības vidusskola man ir labākais veids kā pabeigtu skolu, jo atrodos ārzemēs, esmu ļoti apmierināta.

Lauris

Patīk mācīties tālmācībā, jo visu varu izdarīt internetā un nav jātērē lieki laiks, lai ietu uz skolu.

Santa

Pavasarī piedzima bērniņš un bieži nācās kavēt skolu. Tagad varu pabeigt mācības internetā.

Arvis

Ļoti labi, ka man tagad ir iespēja savienot mācības ar darbu

Jānis

Jau semestri mācos manavidusskola.lv - super ērti, iesaku visiem