planšete


06.04.2015

Bezmaksas tālmācība – sociālā atbalsta programma

library-pc     Vidusskolas atestāta saņemšana vairs nenozīmē to, ka trīs gadus dienu dienā jāmēro ceļu uz skolu un jāsēž skolas solā. Tu vari atsacīties no ilgstošas sēdēšanas skolas solā, izvēloties mācības internetā. Tālmācības vidusskola – tikai tā Tu pats varēsi plānot savu dienas kārtību, mācību laiku un intensitāti!Privātās Tālmācības vidusskolas “Mana vidusskola” skolēni šo izglītības iestādi ir izvēlējušies dažādu iemeslu dēļ – gan tāpēc, lai mācības savienotu ar pilnas slodzes darbu, gan savām interesēm un hobijiem, gan arī tāpēc, ka “Mana vidusskola” piedāvā motivējošu atbalsta programmu

     Kā ierasts, mācības internetā ir maksas pakalpojums. Viens mācību gads Privātajā Tālmācības vidusskolā “Mana vidusskola” izmaksā 300 eiro, jeb 150 eiro semestrī – ar iespēju mācību maksu veikt arī ik mēnesi – 30 eiro apmērā. Taču, ņemot vērā atšķirīgās cilvēku finansiālās iespējas, Privātās Tālmācības vidusskola “Mana vidusskola” ir izstrādājusi sociālā atbalsta programmu, lai padarītu izglītību pieejamāku.

Sociālā atbalsta programma piedāvā saņemt mācību maksas atlaidi:
Maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm – 100% atlaide;
Bez vecāku gādības palikušie bērni – 100% atlaide;
Daudzbērnu ģimenēm – 100% atlaide;
Ģimenēm ar bērnu līdz 2(divu) gadu (vēl nav 2 gadi) vecumam – 100% atlaide;
Grūtniecēm – 100% atlaide.

     Uzņemšana sociālā atbalsta programmā jaunajam mācību gadam notiek līdz 31. augustam. Atlaide tiek piešķirta uz vienu mācību gadu. Katra mācību gada sākuma (25. augustā) tiek izvērtēta atbilstība sociālā atbalsta programmai, ja persona vēl joprojām ietilpst kādā no sociālā atbalsta grupām, atlaide tiek piešķirta uz nākamo mācību gadu. Izmantojot priekšrocību, ko sniedz sociālā atbalsta programma, skolēni, uzsākot mācības, dāvanā nesaņem planšetdatoru, kas tiek dāvāts līdz ar iestāšanos un mācību maksas segšanu.

     Saņem atlaidi mācībām un esi soli tuvāk kārotajam vidusskolas atestātam! Izvēlies mācības internetā, neatsakoties no savas ikdienas – darba, hobija, atpūtas vai ģimenes dzīves. Vidusskola internetā – pievienojies Privātās Tālmācības vidusskolas “Mana vidusskola” skolēnu lokam jau tagad!

Akreditācija

Vispārējā vidusskolas akreditācija

Programmas nosaukums:

"Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programma"

Izglītības programmas kods:

31011013 (tālmācība)

Licence

27.02.2014 Nr. V-7046

Iepazīsties ar programmām un cenām

Seko mums

Atsauksmes

avatar

Līga

Mācos manavidusskola.lv jau otro semestri. Ļoti apmierina mācību kvalitāte un labi var apvienot ar darbu

avatar

Anita

Tālmācības vidusskola man ir labākais veids kā pabeigtu skolu, jo atrodos ārzemēs, esmu ļoti apmierināta.

avatar

Lauris

Patīk mācīties tālmācībā, jo visu varu izdarīt internetā un nav jātērē lieki laiks, lai ietu uz skolu.

avatar

Santa

Pavasarī piedzima bērniņš un bieži nācās kavēt skolu. Tagad varu pabeigt mācības internetā.

avatar

Arvis

Ļoti labi, ka man tagad ir iespēja savienot mācības ar darbu

avatar

Jānis

Jau semestri mācos manavidusskola.lv - super ērti, iesaku visiem

Vai iepazīsties ar programmām un cenām
Яндекс.Метрика